ÇORUM AMATÖR SPOR

KULÜPLERİ FEDERASYONU

  • Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/Corumaskf19
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=05316449476
  • https://www.instagram.com/corumaskf/
TÜZÜĞÜMÜZ
TERTİP KURULU KARARLARI
ASKF ÜYE KULÜPLER
HESAP BİLGİLERİ
Kurban Bayramı’nın ulusumuza refah, bolluk ve bereket getirmesini temenni ediyor, birlik beraberlik içinde sevdikleriniz ile mutluluk ve huzur dolu bir bayram geçirmenizi diliyorum.
Çorum Tüfad Şubesi Genel Kurulu Gerçekleşti. Çorum Tüfad Şube Başkanımız Yasin Aksoy ve Yönetimine yeni dönemde Başarılar Diliyoruz.
15.06.2024
10.06.2024
Avrupa Ampute Futbol Şampiyonası finalinde İspanya'yı yenerek üst üste 3. kez Avrupa Şampiyonu olan Ampute Futbol Milli Takımımızı yürekten tebrik ediyorum. 🇹🇷🇹🇷 👏 İyi ki varsınız
Çorum valimiz Sayın Doç. Dr.Zülkif DAĞLI Beyfendiyi ASKF Başkan Yardımcımız Ömer Yağlıdere Yönetim kurulu üyelerimiz Cumhur Sevinç Mustafa Yüksel Çorum Tüfad Şube Başkanı Yasin Aksoy İl Hakem kurulu başkanı Özcan Genel ile birlikte ziyaret ederek Özel idaremiz tarafından Amatör Spor kulüplerimize Bir buçuk milyon tl'lik malzeme yardım miktarı için teşekkür ettik. Aynı zamanda Halk eğitim üzerinden Spor kulüplerinin Antrenör çalıştırması ile alakalı protokolün yenilenmesi ile alakalı taleplerimizi ilettik. Yaz döneminde Spor kulüpleri olarak Bağımlılıkla mücadele konusunda daha aktif Rol alacağımız Sayın Valimize ilettik. Misafirperverlikleri için teşekkür ediyoruz.
08.06.2024
05.06.2024
Federasyon başkanımız Ferhat Arıcı Yönetim kurulu üyemiz Mustafa Yüksel Lisans Sorumlumuz Mustafa Arslan ile birlikte yeni atanan il müftüsü Şahin Yıldırım Beyfendiyi ziyaret ettiler. Yeni görevinde başarılar diliyoruz.
Amatör spor kulüplerimize 2024 yılı için İl Özel İdaresi üzerinden ayrılan 1 milyon tl'lik spor malzemesi yardımı geçtiğimiz günlerde Sayın valimiz Doç. Dr. Zülkif DAĞLI ve Çorum Milletvekilimiz Oğuzhan KAYA'nın özel girişimleri ile bir buçuk milyon TL’ye çıkartıldı. Böylece geçen yıla göre amatör spor kulüplerimize yapılacak malzeme yardımı bu yıl için 5 kat fazlasıyla gerçekleşmiş olacak. Amatör spor camiamız adına bu süreçte emeği geçen ve amatör spora desteklerini hiçbir zaman eksik etmeyerek hep yanımızda olan başta Sayın valimiz Doç. Dr. Zülkif DAĞLI, Çorum Milletvekilimiz Oğuzhan KAYA, İl Genel Meclisi başkanımız Muhammed Fatih TEMUR ve tüm İl Genel Meclisi üyelerimize teşekkürü bir borç biliriz. Çorum Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu olarak da diyoruz ki, katkı sizden altyapı çalışması, başarı ve gençlere ulaşmak bizden. Hep birlikte Çorum’u bir spor kenti yapmak için elimizden gelen gayreti göstereceğiz.
04.06.2024
03.06.2024
Kulüplerimizin Dikkatine; 2023-2024 Sezonu U-12 ve U-11 Ligleri öncesinde resmi lisans vize ve filiz lisans işlemleri son yapım tarihi 14 Haziran'dır. Lütfen bu tarihe kadar lisanslar ile ilgili işlemleri yapmanız gerekmektedir. 2024/2024 sezon başlangıcı Ağustos ayına kadar lisans işlemi yapılmayacaktır.
İlimizi Temsilen İlk defa U17 Kadınlar Futbol Ligi'nde Samsun ve Amasya Temsilcileri ile Müsabakalara katılacak Olan Buhara Kadın Futbol Takımımızı Çorum iş kadınları derneği başkanı, Ebru Çömüz Tema merkez ilçe başkanı Gizem Tosun, iş kadınları derneği yönetim kurulu Üyesi Beyza Kabasakal, iş kadınları derneği yönetim kurulu Üyesi Zehra Benli Nefes Yardımlaşma Derneği Yönetim kurulu üyesi Sinem Sari ile birlikte ziyaret ederek tatlı ikramında bulunduk. Kulübümüze Çıktığı bu yolda Başarılar Diliyorum.
03.06.2024
31.05.2024
Tarsus-Adana-Gaziantep otoyolunda meydana gelen elim kazada hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, aile ve yakınlarına başsağlığı ve sabır, yaralılarımıza acil şifalar diliyorum.
Federasyon Başkanımız Ferhat Arıcı Başkan Yardımcımız Necat Yazıcı Yönetim kurulu üyemiz Cumhur Sevinç ile birlikte İl Özel Idaresi Genel Sekreteri Recep Çıplak Çorum Belediye Başkan Yardımcılarımız Fatih Özüyağlı,Alper Zahir, Zübeyir Tuncel,Turhan Candan,Ünsal Yeteri ziyaret ederek A Milli Takımımızın Formasını Hediye Ederek Çalışmalarında başarılar Dilediler. Misafirperverlikleri için teşekkür ediyoruz.
26.05.2024
23.05.2024
 1 
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam10
Toplam Ziyaret94430
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.435232.5652
Euro34.707534.8466
Saat
Takvim
Hava Durumu