• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
               ÇORUM AMATÖR SPOR KULÜPLERİ FEDERASYONU          

BŞK MESAJ

Değerli spor severler ,2020 yılı bizim için ve yurdumuz ve dünya için hiç te güzel olmadı. Ama dünya dönmekte hayat devam etmektedir. Bu pandemi sürecinde  bir çok yakınımızı arkadaşımızı ve dostumuzu kaybettik. Bir çoğumuz  bu hastalığa bir tarafından bulaştı. Hala da sıkıntısını çeken kardeşlerimiz arkadaşlarımız var. Çorum da ise her taraf nasılsa aynısı devam etmektedir. Spor ve futbol denilince Çorum FK hariç diğer kulüplerimiz için ne spor yapacak bir tesis ne de müsabaka yapmak için hazır takımlarımız var. Çünkü pandemi nedeniyle bütün kulüplerimiz faaliyetsiz durumdalar . Bal liğinde bile hala problemler var  . Bakalım sonuç nasıl olacak Bizlerden 31 Aralık ayına kadar kulüplerimiz Çimento spor ile Osmancık Belediye spordan belgeler istendi. Bakalım sonuç nasıl olacak.

 Bu dönem içinde Biz ASKF olarak boş gibi durmamıza ragmen en azından olayları ve gelişmeleri takip etmekte üzerimize düşen işleri ise yapmaktayız. Öncelikli olarak İl Özel İdaremiz  kanalı ile  Sayın valimiz  ve AK parti il başkanımızın  yoğun mesaileri sonucu külüplerimize  malzeme dağıtımı İl Özel idare  bahçesinde yaptık. Kulüplerimiz müsabaka yapamadılar ama yapacakları müsabakalar için malzemelerine kavuştular

Ayrıca 1 Aralık 2020 tarihinde Çorum Belediyemiz tarafından merkez kulüplerimize  Başkanımız Dr. H. İbrahim AŞGIN  eliyle malzeme dağıtımı yaptık . Her sene yapılan bu yardım için başkanımız seneye iki katı olması için söz de verdiler.

Hasılı biz Çorum ASKF olarak görevimizin ve federasyonumuzun başında arkadaşlarımızla hizmet üretmeye devam ediyoruz .

BAŞKANDAN MESAJ
Takvim
Hava Durumu
ÇORUM GAZETELERİ
Gazeteler