• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
               ÇORUM AMATÖR SPOR KULÜPLERİ FEDERASYONU          
MAHALLELER ARASI FUTBOL MÜSABAKALARI


          Çorum Belediyesi ve Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu ortaklığında gerçekleşen Çorum Belediyesi Mahalleler Arası Minikler Futbol Turnuvası ödül töreni gerçekleşti.

         Belediye Başkanı, Başkan yardımcıları, Gençlik ve Spor İl Müdürü, ASKF Başkanı, Spor İşleri Müdürü ve çok sayıda davetlinin katıldığı ödül töreninde Şampiyon Mimar Sinan Mahallesi olurken 2. Karakeçili Mahallesi 3. Kunduzhan Mahallesi 4. Kale Mahallesi oldu.

         Bugün gerçekleşen ödül töreninde Şampiyon olan Mimarsinan Mahalle Futbol Takımı kupasını Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’dan aldı.

         Katılan tüm takımlara teşekkür eder dereceye giren takımları tebrik ederiz


                                     
(DEĞERLİ ARKADAŞLAR 2019 YILI MAHALLELER ARASI FUTBOL MÜSABAKALARI İÇİN  BELEDİYE SPOR MÜDÜRÜ SAYIN NADİR SOLAK BEY İLE YAPILAN GÖRÜŞMELER NETİCESİNDE ŞÖYLE BİR YOL TAKİP EDECEĞİZ. ZAMAN DARLIĞINDAN DOLAYI MÜSABAKALAR ÖNCE OYNANACAK  SONRA MALZEMELERİMİZ VE KUPALAR İÇİN BİR TÖREN YAPILACAK. BÖYLECE HEM MALZEMELERİMİZİ HEMDE KUPALARIMIZI ALACAĞIZ. YAPACAĞINIZ KATKILAR İÇİN ŞİMDİDEN HEPİNİZE TEŞEKKÜR EDİYORUZ . ÖNEMLİ OLAN ÇOCUKLARIMIZIN SAĞLIKLI BİR ŞEKİLDE  MÜSABAKALARA KATILMALARIDIR.)


                                                    ÇORUM ASKF
  
346 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
BAŞKANDAN MESAJ
Takvim
Hava Durumu
ÇORUM GAZETELERİ
Gazeteler
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam30
Toplam Ziyaret35310