• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
               ÇORUM AMATÖR SPOR KULÜPLERİ FEDERASYONU          

ASKF YÖNETİM KURULU SEÇİMİ YAPILDI

ASKF 15. GENEL KURULU YAPILDI

Çorum Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu 15. Olağan Genel Kurulu, Turgut Özal Konferans Salonu’nda gerçekleştirildi. 109 delegenin hazır bulunduğu, çift listeyle gidilen genel kurulda başkan adayları Sefer KURTARAN ve Kadir DELİBAŞ yarıştı.

Genel Kurulda yapılan seçimde 77 delegenin kullandığı oylar sonunda 52 oy alan Sefer KURTARAN, bir kez daha Çorum Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu'nun başkanlığına seçildi. Diğer aday Kadir DELİBAŞ da 25 oy aldı.

Yapılan oylama sonucunda seçimi kazanan Başkan adayı Sefer Kurtaran yaptığı açıklamada; "Genel kurula katılan delegelere teşekkür ediyorum, birlik ve beraberlik içerisinde geçmişe takılmadan önümüze bakacağız" dedi.

Sefer Kurtaran başkanlığındaki yönetimde Hilal Kiraz Genel Sekreter olarak görev  alırken Yönetim Kurulu üyeliklerine Engin Ayan, Ahmet Aylar, Hayrettin Karaca, Mehmet Arduç, Halil Öztürk, Osman Uçkan, Rumi Ispanak, Mustafa Kanat, Necati Çamiçi, Sadık Tahir Bıyıkoğlu ve Serdar Aykaç, Denetim Kurulu Üyeliklerine ise Teoman Şahin, Vedat Uslu ve Hüseyin Parpucu seçilmişlerdir.

                                        ÇORUM ASKF

345 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
BAŞKANDAN MESAJ
Takvim
Hava Durumu
ÇORUM GAZETELERİ
Gazeteler
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam11
Toplam Ziyaret37032